Rekolekcje w Komornikach

Zagadkę, którą obiecałem rozwiązać w nieokreślonym wcześniej czasie, nieoczekiwanie dla mnie, już dziś przyjdzie mi rozwiązać. A wszystko to ze względu na zaproszenie dla studia naszej grupy do Komornik.

Ale za nim o tym więcej to najpierw zapraszam do przeglądania naszego śpiewniczka internetowego. Tam aż 41 nowych pozycji w porównaniu do poprzedniej wersji.  Na szaro pieśni, piosnki, których byt w śpiewniczku dobiega końca. Powód chęci wykluczenia niektórych piosenek jest prosty – brak ich w obecnym repertuarze naszego studia. Mogłem je usunąć bez wyróżniania ich, ale ze względu na to, że to nie jest moja strona, ani też tylko studia a całej grupy to postanowiłem, że jeśli ktoś z pątników uzna, iż dany tekst ma pozostać i poda przekonywujące argumenty to tak się stanie.

Marta , Asia, Dominika, Paweł, Tomasz i ja wybieramy się w najbliższą środę na zaproszenie księdza Krzysztofa na rekolekcje szkolne do Komornik. Tam też będziemy śpiewać i mówić o pielgrzymce oraz rzecz jasna o dziewiętnastce. Tak o to rozpoczniemy w tym roku promocję już w marcu w Komornikach. Termin kwietniowy również nadal aktualny, ale o nim więcej w odpowiednim czasie.