Idziemy! :D

Czekaliśmy na ten dzień całe 356 dni od zakończenia nocnego czuwania przy obrazie naszej Matki. Znowu mamy możliwość pielgrzymować na Jasną Górę. Rozpoczęliśmy dzień od Mszy Świętej w Pudliszkach, a skończyliśmy pogodnym wieczorkiem w Jutrosinie.

Wspólnie z grupą 21 i mieszkańcami Pudliszek mogliśmy brać udział w prymicyjnej pielgrzymkowej Eucharystii odprawianej przez ks. Neoprezbitera Szymona Jakóba. Padło wiele słów, o tym jak pielgrzymka może formować powołanie do kapłaństwa i nie tylko do niego.

Później wyruszyliśmy do Krobi, gdzie pobłogosławił nas ksiądz proboszcz, a Urząd Miejski w Krobi podarował nam koszulki w biskupiańskich barwach i naszym aniołem, za które serdecznie dziękujemy!

Dzisiejszy dzień przebiegał głównie pod znakiem integracji i formowania grupy. Dzięki gospodyniom z Chwałkowa i Dłoni mogliśmy się posilić wspaniałymi wypiekami i obiadem. BÓG ZAPŁAĆ!

Wieczorem w Jutrosinie bawiliśmy się wspólnie z parafianami oraz grupą 17. 😊 Nie zabrakło belgijki, koników, różnych nowych tańców. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy jutro na szlak i na relacje!

Foto: Marta&Mikołaj