Już niedługo startujemy!

Początek lipca dla każdego pielgrzyma wypełnia przygotowanie do kolejnej wędrówki do Matki Bożej. Dlatego poniżej znajdziecie garść informacji organizacyjnych, dzięki którym łatwiej będzie się przygotować do pielgrzymowania. 🙂 W tym roku pielgrzymujemy pod hasłem: “Z Maryją w nowe czasy”. Tegoroczna pielgrzymka stanowi włączenie się w czas peregrynacji Ikony Nawiedzenia w naszej archidiecezji.

1. Wyjście

Grupa 19 rozpoczyna swoje wędrowanie 8 lipca o godzinie 7:30 od wspólnej Mszy Świętej z Grupą 21 w kościele parafialnym w Pudliszkach. Przed Mszą Św. należy oddać bagaż główny do samochodu ciężarowego oznaczonego numerem grupy 19. Samochód będzie stał na parkingu przy kościele.

2. Przygotowania

Szczegółowe informacje co trzeba i warto zabrać na pielgrzymkę można znaleźć na naszej stronie w zakładce Pielgrzymka -> Rady.

Można też zapoznać się z artykułem: “JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO PIELGRZYMKI ŻEBY WRÓCIĆ CAŁYM I ZDROWYM?”

Plan tegorocznej pielgrzymki można znaleźć tutaj.

3. Gadżety

Podczas pielgrzymki będzie dostęp do unikatowych płyt nagranych przez studio grupy 19. Są na niej największe hity pielgrzymkowe, pozostaje tylko czekać kiedy osiągnie status platynowej 😀 Do nabycia w czasie drogi za jedyne 19 zł.

Pielgrzymi, którzy byli w zeszłym roku obowiązkowo zabierają ze sobą śpiewniki oraz zeszłoroczną koszulkę, którą ubiorą na wejście. Dla debiutantów przewidziane są darmowe koszulki. 🙂

Będzie również możliwość nabycia na trasie pocztówek, długopisów oraz bransoletek. Więcej informacji u Łukasza Starosolskiego. 😉

4. Msze Święte

W tym roku nasza grupa będzie prowadziła Msze Świętą w Opatowie 12 lipca. 

Studio pielgrzymkowe zaprasza do spróbowania swoich sił w śpiewaniu i graniu podczas drogi. Wszelkie informacje na ten temat można uzyskać u Pawła Pawlaka.

5. Relacja z pielgrzymki

Podobnie jak w zeszłym roku będziemy prowadzić relację z trasy za pośrednictwem Facebook’a oraz naszej strony internetowej. Już teraz możecie powiedzieć swoim najbliższym, że będą mieli możliwość zobaczyć i przeczytać co się u nas dzieje. 😀

Dlatego zapraszamy do śledzenie informacji ukazujących się na naszej stronie oraz grupie na Facebook’u.

6. Zapisy

Zapisy dla większości pielgrzymów naszej grupy przewidziane zostały w tym roku na trasie pielgrzymkowej. Wiadomość o nich będzie przekazana pierwszego dnia pielgrzymki. Zapisy są OBOWIĄZKOWE!

Do zapisania się na pielgrzymkę będą potrzebne następujące informacje i zgody:

– PESEL
– adres zamieszkania i telefony kontaktowe do osób pozostających w domu
– parafia pochodzenia
– zgoda na samodzielny udział osób niepełnoletnich wraz z pisemnym wyznaczeniem opiekuna prawnego – do pobrania tutaj

Opłaty i ulgi: 110 zł, dzieci do lat 7 zwolnione są z opłat, trzecia osoba z rodziny 60 zł, czwarta i kolejne osoby z rodziny zwolnione są z opłat.

Pielgrzymi są ubezpieczeni (NNW) podczas trwania pielgrzymki.

Do zobaczenia 8 lipca w Pudliszkach!!! 😀