Studio nie śpi

Członkowie studia grupy dziewiętnastej rozpoczęli przygotowania do promowania naszej grupy, które w tym roku ma odbyć się aż w czterech różnych miejscach.

Po ubiegłorocznym sukcesie promocji dziewiętnastki i znacznym powiększeniu kadr naszej grupy postanowiliśmy, iż dalej będziemy próbować swych sił i pokazywać światu co to pielgrzymka i kim są ludzie w niej uczestniczący. Przypomnę, iż w tamtym roku około dwudziestu zagorzałych pielgrzymów naszej grupy uczestniczyło w Eucharystiach niedzielnych w dwóch parafiach. Były to Komorniki i Pępowo. Owoce tych promocji były bardzo satysfakcjonujące i dowiodły, że entuzjazm jaki niesie ze sobą lipcowy marsz przed tron Jasnogórskiej Pani jest zaraźliwy. Świadectwa, pieśni z trasy do Częstochowy, szczerość i uśmiech pozwoliły nam znów poczuć się jak podczas pielgrzymki a co więcej zachęciły niezdecydowane osoby do towarzyszenia nam w ubiegłorocznym przeżywaniu rekolekcji w drodze na Jasną Górę.

W tym roku postanowiliśmy próbować swych sił w parafiach nieopodal miejsca naszego wyjścia. Pierwsza promocja najprawdopodobniej odbędzie się 21 kwietnia. Gdzie? To jeszcze pozostaje zagadką, którą niebawem postaram się Wam rozwiązać.